Zarabiaj 300%

300_zysku

Szybkie i łatwe zarabianie w internecie to nie jakiś mit, to prawda – tylko trzeba poznać kilka prostych zasad. Przedstawiam tu program którego sam jestem członkiem i który daje mi możliwość przyjmowania regularnych korzyści pieniężnych wkładając w to minimum wysiłku.

TM

Traffic monsoon
Programem tym jest Traffic Monsoon a zarabianie polega na partycypowaniu w zyskach firmy, która zarabia na generowaniu ruchu w internecie i reklamach.

Właściwe zarabianie rozpoczyna się od wskazania strony internetowej którą będziemy promować i wykupieniu dla niej AdPacka który jest zestawem wejść i kliknięć w baner kierujący do tej strony. każdy AdPack kosztuje 50$, pracuje przez 50 dni i w tym czasie zarabia 10% zysku dla Ciebie co po jego czasie pracy daje 55$ na Twoim koncie. Jednak kapitalizacja wyników pracy AdPacka jest codzienna przez co dziennie na Twoje konto odłożone zostanie 1,1$. Po 50 dniach AdPack wygasa. Można wykupić dowolną ilość AdPacków co przekłada się na większe zyski a dzięki codziennej kapitalizacji jak tylko na koncie uzbiera się kolejne 50$ możesz reinwestować te pieniądze kupując kolejnego AdPacka – interes się sam nakręca.

Skoro AdPack za 50$ pracuje przez 50 dni i w tym czasie zarabia 10% to w okresie całego roku można zarobić 36,5$ co daje 73% zysku rocznie – żaden fundusz inwestycyjny takich zysków nie da. Jednak to nie wszystko. Mając wiele AdPacków i reinwestując środki które zwrócą zysk sięga nawet 325% rocznie. TU przedstawiam małe porównanie zysków dla rożnych ilości paczek.

Na samym początku pisałem że zarabianie polega na partycypowaniu w zyskach firmy, ta firma zarabia na generowaniu ruchu na stronach i reklamach. Pisałem też że można zarabiać wkładając w to minimum wysiłku. Tu przechodzimy do tego co My musimy zrobić by zarabiać. Nie ważne ile masz aktywnych AdPacków czy ile promujesz stron, wystarczy codziennie przejrzeć 10 stron co zajmuje nie więcej niż 10 minut, to cala praca jaką musimy włożyć codziennie by czerpać korzyści codziennie a wszystkim kieruje strona Traffic monsoon w prosty i przejrzysty sposób.

Wracając do strony która będziemy promować. Żeby stworzyć dla niej kampanię należy wpierw wykonać baner reklamowy (wielkości 468×60) i wskazać go w trakcie procesu tworzenia kampanii. Dla utworzonych kampanii wykupujemy AdPacki. Każdy AdPack gwarantuje 1000 wejść na wskazaną stronę i na tym też da się zarobić. Wystarczy tą stronę wyposażyć w reklamy które dają zysk za same wejścia (czyli reklamy typu CPM „cost per impression”) w zależności od reklamodawcy można na tym zarabiać od 1 do 10 dolarów (może i więcej). Daje to nam dodatkowe możliwości zarobków na już wykupionych i działających AdPackach. I znów te środki można reinwestowac w AdPacki – interes sam się nakręca.

Można zacząć również bez wkładu środków własnych, Traffic Monsoon pozwala na zarabianie przez oglądanie reklam za kwoty od 0,001 do 0,02 dolara jednak nie oszukujmy się – nie jest to szybki sposób zarabiania.

Ważne jest bezpieczeństwo, twórcy programu używają szyfrowania, serwery są redundantne, stosują kopie bezpieczeństwa i mają zabezpieczenie na wypadek prób wykonania niepożądanych ruchów.

Dodatkowym aspektem uwierzytelniającym ten program jest fakt że posiada możliwość płatności i wypłat przez PAY PAL. Niby co w tym dziwnego? Otóż to że sam PAY PAL współpracuje tylko z firmami, które nie oszukują (okradają,wyłudzają itp.), w ten sposób PAY PAL chroni własne interesy – zależy im by nie byli kojarzeni z firmami, które korzyści czerpią z krzywdy innych. Traffic monsoon współpracuje z PAY PAL już długo.

By móc rozpocząć potrzeba tylko kilku kroków:

  1. należy utworzyć konto Pay Pal
  2. należy wyłączyć w przeglądarce WWW wszelkie programy typu AdBlock w czasie używania strony Traffic Monsoon – inaczej nic nie zadziała tak jak powinno
  3. należy utworzyć konto na Traffic monsoon (link poniżej)
  4. należy przygotować stronę internetową i baner dla niej (można również użyć jakiejś już istniejącej)
  5. utworzyć kampanię dla strony
  6. przyjmować regularne zyski

Jeżeli chcesz zapisać się do programu kliknij w baner poniżej lub przejdź do tego linku www.trafficmonsoon.com

W razie pytań proszę o maila pod adres pawlowski@interia.pl z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i zdradzę sposób na ponad 300% zysk.

Jak zawsze trzeba podchodzić do wszystkiego z rozsądkiem. Dywersyfikować swe inwestycje i pamiętać o jednej bardzo ważnej zasadzie „inwestuje się tylko tyle środków ile możesz stracić”. Jestem jednak przekonany że zyski są warte tego zachodu.

 

Zaszufladkowano do kategorii

Dodaj komentarz

Możesz użyć HTML:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*